Descrierea jobului

Vrei un job full time la care să îți petreci timpul înconjurat de super energia pe care ți-o oferă copiii și să te distrezi maxim la aer și la soare în timp ce îi înveți pe cei mici dar și pe părinți cum să tragă cu arcul? Activitatea se desfășoară în parcul Mogoșoaia.
Dacă sună a ceva ce ți-ar plăcea să faci… hai în echipa Arcaș®!!!

Despre job:

  • Activitate meteodependentă și sezonieră – martie – octombrie … poate și mai mult dacă ne permite vremea ?
  • Nu este necesară o experiență precedentă a acestei activități dar poate constitui un avantaj
  • Program flexibil în ture
  • Minim 2 weekend-uri libere pe lună
  • Oferim training și sfaturi practice

Responsabilitățile tale vor fi:

  • Instruirea și supravegherea persoanelor care doresc să învețe să tragă cu arcul în siguranță
  • Alegerea echipamentului potrivit pentru fiecare client
  • Dezinfectarea echipamentelor după fiecare utilizare
  • Menținerea ordinii în poligon prin aranjarea arcurilor și săgeților după fiecare utilizare
  • Încasarea banilor (cash/POS) și emiterea bonului fiscal pentru fiecare client; emiterea rapoartelor fiscale zilnice la finalul fiecărei zile
  • Aplanarea oricăror eventuale situații conflictuale apărute
  • Dezvoltarea și menținerea unei relații bune cu clienții (copii și părinți)
  • Strângerea și ordonarea echipamentelor la finalul zilei de lucru

Beneficii:

  • Avantajul de a lucra în aer liber
  • Mediu de lucru vesel și plin de energie
  • Bonusuri și comision pe măsura activității depuse și a performanțelor

Doar persoanele selectate vor fi contactate!
Dacă ți se pare un job atractiv mă poți contacta la numărul de telefon 0723347374

Descrierea companiei Arcaș®

A fost înființat cu scopul de a oferi distracție și aventuri din 2019 participând cu succes la nenumărate evenimente, team building-uri, lansări de produse, expoziții, concerte, festivaluri, întruniri moto și petreceri private iar din 2021 în locațiile fixe din București și de pe plajele Mării Negre.

Source