Concurs de pescuit pentru elevii Școlii Gimnaziale „Theodor Bucurescu” Elevii Școlii Gimnaziale „Theodor Bucurescu” Nr. 1 din Sânnicolau Mare au participat la tradiționalul concurs de pescuit organizat în ultima săptămână de școală. #ȘtirileSânnicolauTV

https://www.youtube.com/watch?v=1yjAuDAZnBw

Post-ul Concurs de pescuit pentru elevii Școlii Gimnaziale „Theodor Bucurescu” apare prima dată în Primaria Sannicolau Mare.

Source